VII Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Sokółka 22-10-2016

 

Wzięło w nim udział 86 zawodników, w tym 5 z Grodna. Podzielony był na trzy grupy A - open, B - uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych, oraz osoby dorosłe z niższym rankingiem, Grupa C - dzieci urodzone w 2009r. i młodsze. Oprócz rywalizacji indywidualnej, była też drużynowa walka szkół o puchar (w grupie B). Najlepszą szkołą okazało się Gimnazjum nr 3 z Suwałk. LUKS Orient Sokółka reprezentowało 20 zawodników.100

 

 

 

 

Grupa A (14 zawodników)

 

1. Smirnov, Aleksander Grodno

 

2. Olszewski, Andrzej LUKS Orient Sokółka

 

6. Konstańczuk, Jarosław LUKS Orient Sokółka

 

7. Ziziuk, Martyna LO Sokółka

 

Grupa B (49 zawodników)

 

1. Rudzińska, Michalina Gimnazjum nr 3 z Suwałk

 

4. Makar, Karol KS Lew Krynki

 

5. Palacz, Karolina KS Lew Krynki

 

6. Nicolas, Wierzbicki LUKS Orient Sokółka

 

8. Miron, Karina LUKS Orient Sokółka

 

9. Stupak, Bartosz LUKS Orient Sokółka

 

Grupa C (19 zawodników)

 

1. Jasiulewicz, Dawid KSz. Javena Hańcza Suwałki

 

3. Pac, Cyryl ASU Sokółka

 

4. Schiro, Benito ASU Sokółka

 

9. Jan, Giełażyn LUKS Orient Sokółka

 

 

 

Cieszy uzyskanie przez 2 naszych zawodników, wyższych kategorii szachowych: Gabriel Zajkowski IV, Ewa Mudrewicz - V (a jej pierwsza)

 

Orgaznizatorem, był LUKS Orient Sokółka. Turniej odbył się w Sokólskim Ośrodku Kultury, z okazji Święta Edukacji Narodowej. Sędzią głównym był, Karol Milewski. Duże słowa podziękowania Dyrekcji SOK za udostępnienie sali gry, Dyrektorowi OSiR Piotrowi Rygasiewiczowi za pomoc w zakwaterowaniu zawodników, Piekarni PSS Jaskółka za przepyszne ciasta, Jerzemu Lisowi - pasjonatowi szachów - właścicielowi Domu Rodzinnego Serce, za kawę i herbatę, oraz rodzicom i zawodnikom, naszego klubu za bezcenną pomoc przy organizacji.

 

W grudniu organizujemy Turniej o Puchar Burmistrza Sokółki (termin podamy wkrótce), na który serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Zrealizowano przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

Marzec 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31