Ostatni weekend czerwca był szczególnie udany dla członków LUKS „Orient Sokółka”.  W Wołkuszach pod Sokółką na imprezie integracyjnej spotkali się członkowie naszego klubu i ich rodzice. Pogoda, jak na zamówienie, sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, w których aktywny udział brały nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. 

 

Młodzi członkowie naszego klubu mieli do dyspozycji szereg atrakcji: gokarty, trampolinę, huśtawki, badminton, piłka nożna. Dla najmłodszych dostępna była dmuchana zjeżdżalnia. Strzelanie z łuku cieszyło się szczególnym zainteresowaniem zarówno u chłopców jak i dziewcząt.

Rodzice także spędzili popołudnie bardzo aktywnie. Rozegrali między sobą mecz siatkówki. Rywalizacja była zacięta, a szala zwycięstwa przechylała się co chwila między drużynami. Okazało się, że wśród dorosłych jest kilka gwiazd siatkówki. Czekamy na powołania do drużyny siatkarskiej reprezentacji Polski ;)

Po tak wzmożonym wysiłku należało posilić się. Tym bardziej, że z grilla dolatywały pyszne zapachy. To master chef ośrodka Paintball Wołkusze dbał o ciepły i smaczny posiłek. Wszystkim ciekła ślinka na widok pyszności z grilla. Każdy najadł się do syta. Dziękujemy Chef ;)

Wszyscy uczestnicy imprezy świetnie się bawili. Aż żal było rozjeżdżać się do domów. Na pewno niedługo znowu się spotkamy.

Impreza nie byłaby tak udana, gdyby nie szczodrość sponsorów. W imieniu LUKS „Orient Sokółka”, członków naszego klubu oraz ich rodziców bardzo dziękujemy naszym darczyńcom: firmie Sadowscy „Wędliny tradycyjne”, Ubojnia drobiu „Eko-Gril” Sokółka, Jaskółka Sp. z o.o. z Sokółki. Wszystkim smakowały wyroby i produkty, a rodzice dopytywali się o producentów tych pyszności.

Smaczne jedzenie na łonie natury to gwarantowany przepis na świetną zabawę. Jesteśmy wdzięczni wymienionym firmom za wsparcie i liczymy na dalszą owocną współpracę ;)

Sponsorzy:

   

galeria zdjęć

 

Maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31