Logo_JPEG_urząd_marszałkowski.jpgII miejsce Norberta Kopeć i Kariny Miron, 7 wyższych kategorii szachowych zdobytych
Start zawodników LUKS Orient Sokółka w VIII TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - Sokółka 2017

Grupa A – Norbert Kopeć - II miejsce w Gimnazjum, po raz kolejny potwierdził, że norma na I kategorię jest w zasięgu ręki. Karina Miron II miejsce dziewczęta Gimnazjum, postęp w rankingu. Reprezentowali nasz klub jeszcze: Jerzy Obuchowicz -postęp, Robert Górka – postęp, Jarosław Konstańczuk, Waldemar Tryzna, Jerzy Lis
Grupa B – Postęp w grze wykazali - Nicolas Wierzbicki, Weronika Lisowska (kat. II w zasięgu), Olga Hanczaruk (kat. II w zasięgu), Iga Miron (III kat. byłaby zdobyta), Gabriel Birycki (IV kat. byłaby zdobyta), Zuzanna Grygorczyk (III kat. byłaby zdobyta), Mateusz Czarnowicz, Mateusz Wilczyński (IV byłaby zdobyta), Gabriela Hapoń. Godnie reprezentowali nas jeszcze: Bartosz Stupak, Dawid Kretowicz, Rafał Szydłowski, Oskar Kondrat, Kacper Birycki, Lena Stańczuk
Grupa C – Kategorie szachowe zdobyli: Dominik Wilczyński (IV), Nika Jaroszuk– debiut w turnieju (IV), Dominika Górka (IV), Aleksandra Czarnowicz (IV), Stańczuk Piotr (V), Pieszko Adrian (V). Swoje kategorie potwierdzili: Oliwia Bochenko, Lena Hanczaruk, Aleksandra Stupak, Jan Giełażyn. Reprezentowali nas godnie: Kornel Woronko, Piotr Hapoń, Marcin Daszuta, Karolina Kretowicz, Ewa Mudrewicz, Łukasz Szydłowski.
Grupa D – Kategorię szachową zdobyła: Patrycja Hapoń (IV). Reprezentowali nas jeszcze: Bartosz Klimowicz, Dominik Daszuta.
Wystartowało łącznie 41 naszych zawodników – A - 7 (w tym 5 seniorów), B – 15, C – 16, D – 3. Duża część naszych zawodników wykazuje duże postępy w grze, co widać po uzyskanych rankingach w tym turnieju do posiadanego obecnie.
Instruktorzy pracujący z naszymi zawodnikami: Tomasz Kozłowski, Kacper Widelski, Karol Milewski, Urszula Ulecka, Paweł Szymaniuk.
Gratulujemy wyników, postępów i pracujemy dalej??!!!

Grupa A (35 uczestników) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6107/
Grupa B (56 uczestników) –- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6108/
Grupa C (48 uczestników) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6109/
Grupa D (16 uczestników) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6110/

Turniej został rozegrany pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i Burmistrz Sokółki - Ewa Kulikowska
Zdjęcia: T. Giełażyn, K. Woronko, J. Czarnowicz, J. Kretowicz

Wojciech Zajkowski

baner_puchar_marszałka.jpg

 

**CALENDAR_PREFIX_MONTH_FACULTATIVE****Czerwiec****CALENDAR_SUFFIX_MONTH_FACULTATIVE****CALENDAR_SEPARATOR_MONTH_YEAR_FACULTATIVE****CALENDAR_PREFIX_YEAR_FACULTATIVE**2024**CALENDAR_SUFFIX_YEAR_FACULTATIVE**
**Pn** **Wt** **Śr** **Cz** **Pt** **So** **N**
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30**Konsola diagnostyczna Joomla!**