Logo_JPEG_urząd_marszałkowski.jpgVIII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - Sokółka 2017

Wyniki
Grupa A (35 uczestników) – Open (z rywalizacją indywidualną i drużynową Gimnazjum i Szkół Średnich) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6107/
Grupa B (56 uczestników)–- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6108/
Grupa C (48 uczestników) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6109/
Grupa D (16 uczestników)- http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6110/
Zwycięzcy w klasyfikacji indywidualnej:
Grupa A - Open
1. Kultiyasov Mikhail - Grodno
2. Walewski Wojciech - KSz Maraton Łomża
3. Rudzińska Michalina - KSz. Hańcza Suwałki
A - Grupa Szkoły Ponadgimnazjalne (średnie)
1. Mockun Dawid - KSz. Hańcza Suwałki (LO 2 Suwałki)
2. Popławski Maciej - KSz. Hańcza Suwałki (LO 2 Suwałki)
3. Ziziuk Martyna - MUKS Stoczek 45 Białystok (LO Sokółka)
A - Gimnazja
1. Rudzińska Michalina - KSz. Hańcza Suwałki (PG 3 Suwałki)
2. Kopeć Norbert - LUKS Orient Sokółka (PG 1 Sokółka)
3. Wierzbicki Michał - KSz. Hańcza Suwałki (PG 5 Suwałki)
Grupa B
1. Arciszewska Zuzanna - MUKS Stoczek 45 Białystok - (SP 34 Białystok)
2. Dallemura Anna - MUKS Stoczek 45 Białystok - (Pr SP 6 Białystok)
3. Pieczulis Błażej - KSz. Hańcza Suwałki (SP 11 Suwałki)
Grupa C
1. Jasiulewicz Dawid - KSz. Hańcza Suwałki (SP 5 Suwałki)
2. Ptaszyński Szymon - MUKS Stoczek 45 Białystok (SP 6 Suwałki)
3. Pałejko Gabriela - KSz. Hańcza Suwałki (SP 2 Suwałki)
Grupa D
1. Jasiulewicz Kamil - KSz. Hańcza Suwałki (PS 7 Suwałki)
2. Chiszko Oskar - MUKS Stoczek 45 Białystok (PN 24 Białystok)
3. Sokołowski Adam - Szkółka Szachowa Białystok ( PN ŚR Białystok)
Najlepsze szkoły w VIII Turnieju Szachowym o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego (klasyfikacja drużynowa) – punktowało maksymalnie 3 zawodników drużyny z największą ilością punktów
1. Najlepsze Przedszkole – PS 7 Suwałki – Jasiulewicz Kamil
2. Najlepsza SP (klasy I-III) – SP Krynki – Maliszewski Stefan, Klimuk, Gracjan, Dondziło Emilia
3. Najlepsza SP (klasy IV-VII) – SP 11 Suwałki – Pieczulis Błażej, Pieczulis Hubert, Rojek Paulina
4. Najlepsze Gimnazjum – PG 3 Suwałki – Rudzińska Michalina, Sapiński Sebastian, Bednarska Julita
5. Najlepsza Szkoła Ponadgimnazjalna (średnia) – LO Suwałki – Moćkun Dawid, Popławski Maciej, Tylenda Krzysztof

Turniej był podzielony na 4 grupy A – grupa Open, gdzie grali najlepsi szachiści tego turnieju. Grupa B – uczniowie Szkół Podstawowych, klas IV-VII, Grupa C – uczniowie podstawówek klasy I-III, Grupa D – dzieci z przedszkoli.

Turniej został rozegrany pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego i Patronatem Burmistrz Sokółki - Ewa Kulikowska
Organizator Ludowy Uczniowski Klub Szachowy "Orient Sokółka"

baner_puchar_marszałka.jpg

 

Sierpień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31